Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler

Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler

Düğün Günü Karşılaşılabilecek Aksilikler

Gelin ve damat adayı genellikle düğüne aylar kala planlara başlar. Daha çok gelinlik, damatlık, kuaför, davetiyeler, düğün mekanı, isteme merasimi derken bazı detaylar gözden kaçabilir. Öyle ki ne kadar dikkatli planlar yapılırsa yapılsın son gün mutlaka bir aksilik çıkar. Sizlere bu yazımızda düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler ve almanız gereken önlemlerden bahsedeceğiz. Son gün hiçte istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalmamak için sizlere sunacağımız önerileri dikkate almanızda fayda var.

Genellikle son gün sık karşılaşılan sorunların başında gelinliğin fermuarının patlaması yer alır. O gün istenmese de gelinliğinizde problemler oluşabilir. Bu nedenle çantanızda mutlaka beyaz iplik, iğne ve çengelli iğne bulundurun. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir kazayı anında çözüme kavuşturabilirsiniz.


Kır düğünü yapacaklar için de böcekler ve sinekler sorun oluşturabilir. Bu sorunu çözüme kavuşturmak içinde yanınızda mutlaka haşere ilacı bulundurun. Eğlenmeniz gereken yerde sağınızı solunuzu kaşımakla uğraşmak istemezsiniz değil mi?


Düğün sabahı heyecandan mideniz bulanırsa haşlanmış patates ya da limonlu kahveye başvurabilirsiniz. Elbette ki o heyecanla olası durumlarla karşılaşmak da var.


Eğer migren ya da sinüzit gibi sorunlarınız varsa düğün günü kafeinli içecekler ve çikolatadan uzak durun. Ayrıca çantanızda ağrı kesici bulundurmanız da faydalı olacaktır.


Diş ağrısı da düğün günü felaketleri arasında sıkça karşılaşılan bir sorundur. Düğünden önce mutlaka dişlerinizi doktora gösterin. Aksi halde düğün gününüz sizin için zehir olabilir.


Eğer kır düğünü yapmak istiyorsanız ya da açık havada düğün gerçekleştirecekseniz hava durumunu sıkça kontrol edin. Ansızın gelen yağmurla hem konuklarınız, hem de siz bu günü kötü geçirebilirsiniz. Önceden önlem alırsanız en azınsan çareler bulabilirsiniz.


Son gün aksilikleri işte uzun süren çabalarınız, yorgunluklarınız ve uykusuzluklarınız nedeniyle hasta olmamak için mutlaka meyve ve sebze tüketimine önem verin. Düğün öncesi beslenmenize de özen gösterin.


Düğün günü aksilikleri hakkında sizlere birkaç öneri sunduk. Diğer önemli detayları her ne kadar planlasanız da eminim ki sizlere sunduğumuz önerilerin birkaçı aklınızın ucundan bile geçmemiştir.Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 1Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 2Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 3Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 4Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 5Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 6Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 7Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 8Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 9Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 10Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 11Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 12Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 13Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 14Düğün günü karşılaşılabilecek aksilikler 15

Benzer Konular

Kullanıcı Yorumları
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game