Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi

Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi
Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi

Düğün yapmak için tercih edilen yerler içinde birinci sıra da özel olarak tasarlanan düğün mekanları içinde değişik düğün yerlerini senin için çoktan listeledik bile. Bu alanda kategorilere ayrılan mekanların en önemli özelliği ise düğün konusunda uzman olan kişiler tarafından organizasyonların sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi.


Düğün mekanı
için tercih edilen öne çıkan milli saraylar ve müzelerin yanı sıra saray, yalı ya da turizm Bakanlığı'na bağlı özel müzelerin düğün organizasyon için gerekli yerlerden kiralanabiliyor. Düğün yapmak isteyen kişiler için böyle bir mekanda yapmayı planlıyorsan, siz de davetin operasyonel işlerinin altından kalkacak usta bir organizasyon tarafından yapılmalı.


Mekan Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Son zamanlar da yükselen trendlerden biri olan kendi evinin bahçesinde, kumsalda, ya da halka açık yeşil kır düğünü konsepti gibi alanlarda yapılması ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra sahip olduğu çiftlik evinin bahçesi içinde düğün için en uygun mekan önerileri bu mekanların arasında yer alıyor.

Davetli Sayısına Göre Mekan Seçimi

600-700 davetlinin katıldığı bir düğün  ya da 50-60 kişinin de katıldığı bir akşam yemeğiyle de mekan seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Düğün sahibi iki aileden de belli bir davetli listesi hazırlamalarını rica edildiğinde  toplam davetli sayısına en uygun olan bir düğün mekanı tercih edilebilir. Düğünlerin ayrıca açık hava düğün mekanları gibi yerler de yapılması doğal dekorasyonu olan gökyüzü ve yeşilliğin yani sıra deniz gibi görsellerinde tercih edildiği mekan düğünlerinde yaratıcılıkta sınır tanımayan dekorasyonlar ve hava durumununda elverişli olduğu bir zamanda size rahatlığı sağlıyor.


Mekan Seçimi Ne Zaman Yapılmalı?


Düğünlerin daha çok kapalı alanlarda yapıldığı kış aylarında düğün mekanı daha uygun hale gelmektedir. Bunun yanı sıra mekan sahipleri ve organizatörler maksimum 1 yıl ya da en az 6 ay öncesi için erken düğün mekanı seçimi yapılmasını kesinlikle tavsiye ediyor. Tüm bunların yanı sıra sen de pek çok gelin gibi yaz aylarında düğün yapmak istiyorsan  farklı seçenekleri tercih edebilirsin.
Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 1Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 2Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 3Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 4Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 5Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 6Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 7Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 8Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 9Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 10Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 11Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 12Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 13Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 14Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 15Düğün İçin Mekan Yeri Tercihi 16

Benzer Konular

Kullanıcı Yorumları
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game