Düğün Sonrası Eğlence

Düğün Sonrası Eğlence

Düğün Sonrası Eğlence Nasıl Olmalı?


Düğün gecesi siz  göz açıp kapayıncaya kadar çabuk geçer ve siz tadı damağınız da kalan bir gece ile başbaşa kalırsınız. O anda tek isteğiniz tek şey bu gecenin bitmesini istemediğinizdir. Eğer siz de daha çok eğlenmek için düğününüzün ardından eğlenceye devam etmek istiyorsanız düğün sonrası after partilerle eğlenmeye devam edebilirsiniz.


Düğün sonrası eğlence
nin en güzel tarafı ise düğünde yer alan ciddiyetin ve kuralların artık sona ermiş olmasıdır. İsteyen herkes düğün sonrası yapılacak olan partiye katılmalı ve rahat davranmanızı engelleyecek olan konukları çağırmayarak daha eğlenceli bir gece geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

 Düğün Sonrası Parti

Tercih edeceğiniz mekan için  hevesli arkadaşlarınız, gelmek isteyen akrabalarınız için doğru seçim olmalıdır. Düğün sonrası yapılacak parti için gideceğiniz yer gerçekten de önemlidir. Düğün sonrası yorgunluğun üzerine geç saatte tüm zamanınızı yolda geçirmek istemeyeceğiniz için mümkün olduğunca yakın bir bar ya da restoran için değerlendirme  yapmanızı tavsiye ediyorum. Eğer düğününüzü bir  otel de yaptıysanız, otele bağlı olan bir bar veya salon da partinizi yapabilirsiniz.

Parti İçin Mekan Seçimi


Düğün sonrası parti
listeniz için arkadaşlarınızı evinize bile çağırabilirsiniz. Önemli bir konu olan düğün sonrası eğlence bittiği anda pek çok arkadaşınız alkollü olacağından alkolün oluşturduğu durumlarla baş edebilmek için mutlaka içerken atıştırmaya çalışmalısınız. Düğün sırasında yemek yemediyseniz, tüm gece dans etmekten ve misafir ağırlamaktan yemek yiyemediğinizi düşünürseniz gittiğiniz mekanda yemek olması da çok iyi olacaktır. Eğer yemek yoksa mekan sahiplerinden bu konuda size yardım etmesini sağlayabilirsiniz.


Düğün Sonrası Parti Hesabını Kim Ödemeli?


Misafirlerinde da o saate kadar acıkacağını düşünülmeli ve aç karnına içilen alkolün vücuda daha hızlı yayıldığını da kesinlikle unutmamalısınız. Düğün sonrası parti hesabı nasıl ödeneceğini belirleyerek bunu arkadaşlarınıza söylemeniz son derece iyi olacaktır. Mekan yetkilileriyle konuşup belli bir fiyatta anlaşmanız ile oluşabilecek uçuk hesap ücretlerinin de önüne geçebilir. Tercih ettiğiniz mekan için hesabı siz ödemek isterseniz düğün masrafının üzerine bu size biraz fazla gelebilir. O nedenle hesabı misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.Benzer Konular

Kullanıcı Yorumları
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game