Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Evlilik hayali kuranların ve bu yolda ilk adımı atmak isteyenlerin en çok düşündükleri konulardan birisi de evlilik teklifidir. Özellikle de erkeklerin çok düşünüp karar veremedikleri bir konu olan evlilik teklifinde yüzük seçimi esas noktadır. Birçok erkek bu konuda karar veremez ve çevresinden yardım alarak işi kurtarırken, birçoğu ise evlilik teklifi yüzüğünü seçerken hatalar yapabiliyor. Peki evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalıdır? İşte erkeklere evlilik teklifi için yüzük seçerken dikkat edecekleri birkaç ipucu;

Evlilik teklifi için yıllardır pırlanta tektaş tercih edilir. Bunun nedeni ise tektaş yüzüklerin sonsuz aşkın ve ''Sonsuza kadar sadece seninleyim'' demenin simgesi olduğudur. Teklif için tektaş tercih edilmesindeki bir diğer avantaj ise tektaşın uzun ömürlü ve dayanıklı formudur. Her bayan gelinlik ve düğün hayali gibi tektaşla taçlandırılmış ve evlilik teklifinin de hayalini kurar. Sizlere bu aşamada yüzük seçerken abartıdan uzak, ömür boyu kullanılabilecek, sade ve şık bir modele yönelmenizi öneririz. Özellikle beyaz altın bu aşamada en ideal tercih olacaktır.

Tektaş yüzük seçimi her ne kadar zorlu olsa ve bu seçimi zorlaştıran bir diğer etken de bütçedir. Özellikle bütçenize uygun bir yüzük seçmek istiyorsanız en az H rengi pırlanta tektaş modellerine bakabilirsiniz. Elbette ki küçük modellere bakmak isteyebilirsiniz. Nihayetinde belirli bir bütçe ayırmış olabilirsiniz. Ancak şunu da belirtmemiz gerekir ki bayanlar çoğunlukla tektaşlarını diğer bayanlara göstererek gururla övünmek ister. Bu nedenle imkanınız elveriyorsa biraz daha büyük bir modele bakmanızı da öneririz.

Evlilik teklifi yüzüğü nasıl seçilmelidir
? diyorsanız sizlere bir ipucu da sevdiğinizle dolaşırken vitrinlerdeki tektaşlara göz gezdirmek ve onun ilgisini çeken modelleri akılda tutmaktır. Bayanlar genellikle vitrinlerdeki modellere bakarken ''Şu çok şıkmış'' gibi sözcüklerle zevklere uygun tektaş modelini bir nevi fark etmenizi sağlarlar. Sizler de bu ufak ipucunu dikkate alsanız elbette ki iyi olur. Bilhassa 2015 yılıyla birlikte oldukça trend bir model olan beş taşları da bütçeniz uygun olursa aklınızda bulundurabilirsiniz. Ancak beş taşlar her bayan için çekici olmayabilir. Biraz abartı yapısı nedeniyle sadelikten hoşlanan bayanlar için pek beğenilen bir model değildir.
 Benzer Konular

Kullanıcı Yorumları
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game