Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir

Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir
Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir?

Gelin adayları için en önem verdikleri noktalardan biri de gelinlik seçimidir. Gelin ayakkabı seçimi gelinlik, saç ve makyaj için en uygun seçim olacak diğer detaylar dikkat edilmelidir. Genellikle her gelin üzerinde taşıdığı diğer aksesuarları seçerken genellikle bir hataya düşer. Bazen denemeden almak, bazen de heyecandan yanlış seçim yapmak şeklinde olabilir.
Bunların başında ise ayakkabı seçimi gelmektedir. Düğün için sizi ayakta tutan en önemli aksesuar hiç hiç kuşkusuz gelin ayakkabınızın rahat olmasıdır. Gününüzü felakete çeviren bir ayakkabı tercih etmek istemiyorsanız ayakkabı seçiminizi doğru yapmalısınız. Gelin ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gerekenler daha çok;

Topuk Modeli Önemlidir


Eğer düğün gününüz de topuklu ayakkabı giyecekseniz  uzun saatler ayakta kalacağınızı göz önünde bulundurarak rahatsız bir ayakkabı ile ayakta durmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle de topuklu ayakkabı alışkanlığınız yoksa ayakkabınızın topuğunu fazla yüksek tercih etmemelisiniz.
Gelinlikle Uygun Model de Olmalıdır Tercih ettiğiniz ayakkabınızın rengi ve deseni gelinliğinizle uyum içinde olmalıdır. Ayakkabınız fazla görünmeyecek olsa bile birçok kişi ayakkabılarınızı dikkatle inceleyebilir. Sizler için bu konuda önerimiz gelinliğiniz taşlı ise ayakkabılarınız da da taşlı modellere yer vermeniz kesinlikle önerilmektedir. Gelinliğiniz de danteller var ise ayakkabılarınız da da dantelli modelleri tercih etmelisiniz.

Rahatlığına Dikkat Edin


Tüm gece ve gün boyunca ayağınız da olacak olan ayakkabınızın rahat olması oldukça önemlidir. Saatlerce sizi taşıyacak olan ayakkabıların rahat olmaması gününüzü bir felakete dönüştürebilir. Gelin ayakkabısı seçiminizi özellikle de kullanacağınız alanı göz önünde bulundurarak tercih edin. Kır düğünü düşünüyorsanız ince topuklu ayakkabı modellerinin sürekli çimlere saplanması tehlikesine uğrayabilirsiniz. Boy açısından sorununuz yok ise kır düğünleri için en uygun olan babetler kesinlikle  ideal bir seçim olacaktır.

Yedek Ayakkabı Kesinlikle Bulunmalıdır

Ayakkabınızın ayağınızı vurma riski nedeniyle yanınızda mutlaka yara bantları bulundurmayı ihmal etmeyin. Ayrıca rahat yedek ayakkabılar son derece önem taşır. Düğün günü için en uygun ve rahat olan şık ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Ayrıca doğru ayakkabı seçimi kesinlikle düğün günü çok önemlidir.


Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 1Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 2Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 3Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 4Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 5Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 6Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 7Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 8Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 9Gelin Ayakkabısı Nasıl Tercih Edilmelidir 10

Benzer Konular

Kullanıcı Yorumları
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game