Hakkımızda

Biz Kimiz?

2013 ’yılında Fixajansı çatısı altında Ankara'da kuruldu. Türkiye’de Düğün sektörü Firmaları ve Düğün hazırlığı yapan çiftlerimiz için  çok avantajlı kampanyaları tek bir Platformda topladık.

Kalite anlayışımız ve Tecrübemiz ?

Kuruluş amacımız düğün sektörünün heyecanına heyecan katmak,müşterilerimizin beklenti kalitesini, profesyonel hizmet ve yaratıcılığızmızla gerçeğe dönüştürmek.
2 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetimizde müşteri memmuniyeti odaklı çalışmamızı sürdürmeye devam edeceğiz.


Ne İş Yapıyoruz ?

Evlenecek çiftlerimizin düğün hazırlığı aşamasındaki zahmetli yolda yol arkadaşı oluyoruz.İş ortağı firmalarımızla çiftlerimize oturdukları yerden bulundukları şehirdeki tüm mekanları gezdiriyor,Düğünlerinde ihtiyaçları olan herşeyi binlerce firma binlerce ürünleri kampanyalarla  ve teklif alma sistemi ile en uygun şekilde  ayaklarına kadar getiriyoruz.Çiftlerimiz sitemize bireysel üye olarak diledikleri kadar firmadan teklif alabilirler.

Düğün sektöründeki Firmalar için Pazarlama,Organizasyonel ve Teknolojik İnovasyon konusunda güçlerine güç katıyoruz.Sitemize kurumsal üye olarak yılda evlenen 500 bin çiftte teklif verebilir  kampanya oluşturabilir oturduğunuz yerden daha fazla müşteri ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.


Sistem Nasıl çalışıyor ?


Düğün Mekanları : bölümümüzde  düğününüzün vazgeçilmez bir parçası olan düğün mekanı için Havuz başı düğünü,Tekne düğünü, Nikah sonrası yemeği, Sosyal tesisler, Düğün salonları, Oteller, Tarihi mekanlar, Kır düğünü, Kulupler/davet alanları, Restaurantlar. Brunc & Kahvaltı mekanları arasından şehrinizdeki mekanları seçip hepsini inceleyi dilediğinizden teklif alabilirsiniz.

Fix Menü : bölümünden düğün organizasyon, nikah şekeri ve hediyelik, ışık- ses ve düzenleme, gelin saçı ve makyajı, düğün videosu, dans kursları, çiçekçiler, balayı, alyans ve takı, evlendirme daireleri, müzik, güzellik merkezleri, gelin arabası, düğün pastası, damatlık, catering, ayakkabı ve aksesuar, abiye ve nişanlık firmalrında dilediğiniz hizmeti ve ürünü teklif ile en uygun şekilde temin edebilirsiniz.

Kampanyalar : bölümünde Firmaların düzenlemiş olduğu kampanyalı fiyat indirimlerini bulabilirsiniz.

Blog ve Galeri : bölümlerinde evlilik uzmanları tarafından yazılmış makalelerle fikir edinebilir,Dünyanın en ünlü firmalarının kreasyonlarını,modacıların son kreasyonları ve firmaların modellerini inceleyip takip edebilrsiniz.
Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game