Sistem Nasıl Çalışır ?Sistemimiz ücretsiz düğün firmaları ekleme platformu olarak hizmete açılmıştır. Firmalar ücretsiz üyeliğimizde 1 adet resim ekleme hakkına sahiptir. Dilerseniz aylık sınırsız resim paketimizide alıp dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca aylık vitrin paketide olup bu vitrin paketimizdede firma sayfası harici tüm sayfalarda dönüşümlü olarak çıkmaktadır. Sayfa her yenilendiğinde veya her farklı ip den girildiğinde vitrin firmalarınız dönüşümlü olarak gösterilmektedir.

Firma üye ol kısmında Bireysel Üyelik ve Kurumsal Üyelik olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bireysel Üyelik ziyaretçi üyelik tipimizdir. Profil sayfasında kişisel bilgilerinizi düzenleyebilir. Üye girişi yapıldıktan sonra firmalara ait telefon ve web site adreslerini görebilir ve teklif atabilirsiniz. Tabiki üye olmadan da teklif atabilirsiniz sadece firmaya ait kısıtlı bilgilere ulaşırsınız.

Kurumsal Üyelik firmalara ait üyelik tipimizdir. Firmalar bu üyeliği doldurduktan sonra sistem otomatik olarak onaylayıp firma ekleme sayfasına yönlendirmektedir.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/uye-ol.jpg


Firma ekleme sayfasında firmanıza ait kategoriyi Firma Adı kısmında seçiyoruz ve firmanızın adını, adresini, il, ilçe, telefon, e-mail ve firmanızın detaylı açıklamsını ekledikten sonra Devam et butonuna tıklıyoruz.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/kayit-ol-1.jpg


Diğer sayfada aylık vitrin paketi ve sınırsız resim paketimiz bulunmaktadır. Ücretsiz üyeliğimize devam etmek için kutucukları işaretlemeden kaydet butonuna tıklıyoruz. Paketlerimiz aylık vitrin ve sınırsız resim olarak verilmektedir, yukarıdaki metinde detaylı açıklamasını görebilirsiniz. Bunlardan birini veya ikisini birden seçtiğinizde aşağıdaki banka havale kısmından hangi bankaya ödeme yapılacaksa o bankanın kutucuğu işaretlenmelidir. Ardından kaydet butonuna tıklanması ile birlikte firmanızı kaydetmiş oluyorsunuz. Kampanya eklemede aynı firma ekleme sayfasının aynısıdır. Burada firmalar ücretsiz üyeliklerde firma ve kampanya eklemede 1 adet resim ile firmalarını ekleyebilecektir.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/kayit-ol-2.jpg


Daha sonra vitrin veya sınırsız resim almak istiyorsanız ücretsiz eklemiş olduğunuz firma aşağıdaki örnek resimde olduğu gibi duracak, profil sayfanızın sağında bulunan firma ekle ve kampanya ekle kısmından aynı işlemi tekrar yapılarak paketlerden birini alıp firmanızı ekleyebilirsiniz. Firmanız eklendikten sonra 1 iş günü içinde firmanız kontrol edilip onaylanacaktır. Bu süre içerinde aşağıdaki gibi firmanız pasif durumunda gözükecektir.


Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/pasif-durumu.jpg


Firmanız onaylandıktan sonra kayıt olurken kullanmış olduğunuz mailinize firmanızın onaylandığına dair mail alacaksınız ve ayrıca aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi durumunuz Aktif olarak değişecektir.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/aktif-durumu.jpg


Firmanız aktif durumuna geldiğinde Firmalarım/Kampanyalarım'a giriyoruz burada eklemiş olduğunuz firmalarınıza ait bilgileri görebilirsiniz buradan firmanıza ait resim eklemek için sağda işlemler kısmından resim ekleme ikonuna tıklıyoruz.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/resim-ekle.jpg


Resim ekleme kısmına geçtiğimizde buradan Gözat butonuna tıklayıp firmanıza ait resmi
seçip ekliyoruz resim ekleme limitiniz dolmuştur yazısını göreceksiniz. Eğer sınırsız resim paketimizi aldığınızda bu yazı karşınıza çıkmayacaktır. Gözat butonu sürekli açık olacak ve sınırsız resim ekleyebileceksiniz.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/resim-ekle-1.jpg


www.fixdugun.com/resimler/tanitim/resim-ekle-2.jpg


www.fixdugun.com/resimler/tanitim/resim-ekle-3.jpg


Firmanıza gönderilen teklifleri Teklif Geçmişi'ne tıklayıp görebilir buradan tekliflerinizi yönetebilirsiniz ve ayrıca kayıt olmuş olduğunuz mail adresine Fixdugun.com'dan teklif mesajı gelmiştir şeklinde mesaj alacaksınız bu mesaj ilk olarak mailinizde gereksizlere düşmektedir bunu önlemek için maili açtıktan sonra bu mail güvenlidir seçtikten sonra mailleriniz gelen kutusuna düşmektedir. Teklif geçmişinden size gelen teklifleri mail yoluyla yada telefon yoluyla müşterilerinize geri dönüş yapabilirsiniz.

Detaylı resim:

www.fixdugun.com/resimler/tanitim/teklif.jpg


www.fixdugun.com/resimler/tanitim/teklif-2.jpg

Vitrin Mekan Alanıı

Sultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıSultan Kasr-ı Konferans ve Seminer Toplantı SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıAmelda Düğün SalonlarıKurabiye Ustası ve HediyeliklerKurabiye Ustası ve HediyeliklerSUGAR BEACH CLUBSUGAR BEACH CLUBBeanodavetBeanodavetK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONK&C  ORGANİZASYONK&C ORGANİZASYONKIŞ KAMPANYASIKIŞ KAMPANYASI%10 indirim ve süprizler.....%10 indirim ve süprizler.....Gümüş ElitteGümüş Elitte


Hide

Şifremi Unuttum?

Kurumsal Üyelik Bireysel Üyelik

Gizle

Gizle

Şifrenizi mi unuttunuz?

Giriş Sayfasına Dön

temple run 2 game